Balahibo.

Studio Kreatywne.

We are featured in Best Designs
The Best Rebranding Examples

Miło Cię tu widzieć!

Balahibo.www

Strony /
Sklepy Internetowe

Projektujemy strony i sklepy internetowe, tworzymy je tak aby były przyjazne dla pozycjonerów oraz proste w obsłudze.
No i muszą kozacko wyglądać

Balahibo.photo

Fotografia /
Video

Zajmujemy się fotografią produktową, fotografią 360 oraz sesjami zdjęciowymi. Bardzo lubimy fotografię sportową oraz klimatyczne zdjęcia i spoty. W zasadzie to lubimy każdy rodzaj fotografii.

Balahibo.logo

Logotypy /
Identyfikacje

Temat Logotypów czyli redesignu lub utworzenia nowej identyfikacji wizualnej traktujemy bardzo poważnie. Zależy nam, żeby Twoja firma wyglądała dobrze!

Balahibo.3D

Rendery /
Modele 3D

Tworzymy modele oraz fotorealistyczne rendery. Grafikę 3D również możemy zastosować do reklem gdy użycie prawdziwego produktu jest niemożliwe lub trudne

Balahibo.show

Stoiska targowe /
wystawy

Projektowanie stanowisk to odpowiedzialna ale świetne zadanie. Jest to proces niezwykle kreatywny (dlatego go lubimy) oraz bardzo satysfakcjonujący.

Balahibo.social

Obłsuga
Social Media

Obsługujemy Social Media, tworzymy posty, wymyślamy strategię i zarządzamy reklamami.

Responsywność!

Dzisiaj większość osób przegląda strony internetowe na telefonach. Bardzo istotne jest, żeby strona była dostosowana do urządzeń mobilnych.

Styl.

Wiadomo że, strony wyglądają lepiej na komputerze ze względu na większą przestrzeń. Podobna zasada co z obrazami jednak pamiętajmy, małe jest piękne!

Ferment

Ferment to miejsce promujące „simple pleasure”.  W pędzącym świecie zapomnieliśmy o przeyjemności płynącej ze świeżego chleba, dobrego wina czy naturalnych  składników. 

Nazwa ferment powstała ze względu na zachodzącą fermentacje zarówno w chlebie jak i w winiek tóre są głównymi produktami do sprzedaży.

G-Flake ®

Znak swoim kształtem nawiązuje struktury grafenu oraz zawiera wpisane dwie pierwsze litery nazwy G-Flake. Znak ma na celu pokazać wytrzymałość produktu jakim jest grafen.

Predom ®

Znak swoim kształtem nawiązuje struktury grafenu oraz zawiera wpisane dwie pierwsze litery nazwy G-Flake. Znak ma na celu pokazać wytrzymałość produktu jakim jest grafen.

Fotografia Produktowa

Tworzymy zdjęcia i filmy produktowe. Zdjęcia packshot, mood, lifestyle. Współpracowaliśmy z wieloma markami, nasze zdjęcia można spotkać na stronach największych sklepów w Polsce.

Strony Internetowe

Projektujemy strony i sklepy internetowe, tworzymy je tak aby były przyjazne dla pozycjonerów oraz proste w obsłudze. No i muszą kozacko wyglądać

Gala Silesian MMA

Fotografia sportowa to duże wyzwanie. Wszystko dzieje się bardzo szybko i niespodziewanie. Fotograf musi być cały czas czujny i wyposażony w odpowiedni sprzęt.

Uwaga! Zdjęcia mogą zawierać sytuacje uznawane przez niektórych za drastyczne!

Fotografia Samochodowa

Przede wszystkim kreatywność! Samochody pasjonują tyle osób, że każdy chętnie robi zdjęcia! Z tego powodu starmy się wyróżnić z tłumu kreatywnymi pomysłami, innymi perspektywami i własnym stylem.

Fotografia Specjalistyczna

Posiadamy sprzęt oraz doświadczenie pozwalające wykonywać zlecenia specjalistyczne. Pracujemy w każdych warunkach i sytuacjach od warunków laboratoryjnych po ekstremalnie ciężkie sytuacje. 

Rendery 3D

Zajmujemy się modelowaniem 3D. Jesteśmy w stanie stworzyć render praktycznie wszystkiego w różnych stopniach realizmu. 

Napisz wiadomość

Bądźmy
w kontakcie
    Shopping Basket