Balahibo.

Ferment

Ferment to miejsce promujące „simple pleasure”.  W pędzącym świecie zapomnieliśmy o przeyjemności płynącej ze świeżego chleba, dobrego wina czy naturalnych  składników. 

Nazwa ferment powstała ze względu na zachodzącą fermentacje zarówno w chlebie jak i w winiek tóre są głównymi produktami do sprzedaży.

G-Flake ®

Znak swoim kształtem nawiązuje struktury grafenu oraz zawiera wpisane dwie pierwsze litery nazwy G-Flake. Znak ma na celu pokazać wytrzymałość produktu jakim jest grafen.

Predom ®

Znak powstał ze względu na połączenie Predom z Siecią Badawczą Łukasiewicz. Nowy logotyp ma na celu zaprezentowanie marki jako nowoczesną, stabilną i godną zaufania. Celem projektu było również powiązanie z nowego znaku z aktualnym logotypem sieci Badawczej Łukasiewicz.

Bunkers

Znak ma pokazywać wytrzymałość produkowanych przez firmę schronów podziemnych. Jednocześnie zdecydowaliśmy się na projekt który jest nowoczesny i nie przytłacza.

Fotografia Produktowa

Tworzymy zdjęcia i filmy produktowe. Zdjęcia packshot, mood, lifestyle. Współpracowaliśmy z wieloma markami, nasze zdjęcia można spotkać na stronach największych sklepów w Polsce.

Strony Internetowe

Projektujemy strony i sklepy internetowe, tworzymy je tak aby były przyjazne dla pozycjonerów oraz proste w obsłudze. No i muszą kozacko wyglądać

Fotografia Sportowa

Fotografia sportowa to duże wyzwanie. Wszystko dzieje się bardzo szybko i niespodziewanie. Fotograf musi być cały czas czujny i wyposażony w odpowiedni sprzęt.

Fotografowaliśmy na galach takich jak: MMA Attack i Silesian MMA

Uwaga! Zdjęcia mogą zawierać sytuacje uznawane przez niektórych za drastyczne!

Fotografia Samochodowa

Przede wszystkim kreatywność! Samochody pasjonują tyle osób, że każdy chętnie robi zdjęcia! Z tego powodu starmy się wyróżnić z tłumu kreatywnymi pomysłami, innymi perspektywami i własnym stylem.

Fotografia Specjalistyczna

Współpracujemy w zakresie fotografii i wideo z Siecią Badawczą Łukasiewicz, Instytutem Mikrotechnologii i Fotoniki i Górnośląskim Instytutem Technologicznym

Posiadamy sprzęt oraz doświadczenie pozwalające wykonywać zlecenia specjalistyczne. Pracujemy w każdych warunkach i sytuacjach od warunków laboratoryjnych po ekstremalnie ciężkie sytuacje. 

Rendery 3D

Zajmujemy się modelowaniem 3D. Jesteśmy w stanie stworzyć render praktycznie wszystkiego w różnych stopniach realizmu. 

Shopping Basket