Balahibo.

Propozycja Współpracy

+48 505 122 586

balahibo@balahibo.pl

Tworzymy treści!

Zajmujemy się tworzeniem treści na social media takie jak Pinterest, Instagram, Facebook czy Tik-Tok. Mówiąc, że tworzymy treści mam na myśli dosłownie wszystko. Fotografie, wideo, teksty, wszystko jest po naszej stronie!

Outsourcing.

Jesteśmy studiem graficznym, dlatego możemy zaproponować więcej.

Nie musimy ograniczać się jedynie do social mediów. Tworzenie materiałów do druku, zmiany na stronie internetowej, filmy reklamowe, sesje zdjęciowe. W zasadzie nic nas nie ogranicza.

Wycinek z Portfolio

Pinterest dla KraftKids

Miesięczne wyświetlenia Pinów

Dla KraftKids wykonaliśmy Sklep Internetowy oraz blisko 200 Pinów i postów na przestrzeni roku.

Współpraca z Siecią Badawczą Łukasiewicz

Sieć Badawcza Łukasiewicz to jedna z największych tego typu sieci w Europie. My stale współpracujemy z Instytutem Mikrotechnologii i Fotoniki w Warszawie oraz Górnośląskim Instytutem Technologicznym w Gliwicach. Dla Instytutu w Warszawie wykonaliśmy Identyfikację Wizualną Grafenu Płatkowego G-Flake oraz Redesign Centrum Certyfikacji Predom. Oprócz tego wykonywaliśmy liczne projekty graficzne oraz sesje zdjęciowe. Dla Górnośląskiego instytutu Technologicznego przygotowaliśmy kampanie w Social Media dotyczącą ich Inauguracji.

Social Media Centrum Izolacji

Statystyki są zastrzeżone dla tego klienta.

W przypadku Centrum Izolacji utworzyliśmy blisko 80 postów, treści wideo, materiały na strony internetowe. 

Aktualnie jesteśmy w trakcie modernizacji stron internetowych.

Czy wiesz, że termoizolacja wdmuchiwana Ursa Pure Flock to jeden z najbardziej skutecznych sposobów na izolację termiczną Twojego domu lub budynku?

Ursa Pure Flock to biała naturalna mineralna wełna szklana, która jest idealna do wdmuchiwania w przestrzenie izolacyjne. Materiał ten jest niepalny, dźwiękochłonny, paroprzepuszczalny, odporny na pleśń i grzyby, a także ma zwiększoną odporność na wchłanianie wody. Dzięki tym właściwościom Ursa Pure Flock jest jednym z najlepszych wyborów do izolacji termicznej budynków.

Wdmuchiwanie Ursa Pure Flock jest bardzo szybkim procesem, który pozwala na osiągnięcie doskonałej izolacji termicznej nawet w trudno dostępnych miejscach. Proces ten polega na wdmuchiwaniu wełny mineralnej do ścian, sufitów, poddaszy czy stropów, co pozwala na dokładne wypełnienie przestrzeni izolacyjnych. Dzięki temu izolacja jest bardziej skuteczna i trwała, co przekłada się na niższe koszty ogrzewania lub chłodzenia w budynku.

Nasza firma zajmuje się profesjonalną wdmuchiwaną termoizolacją z wykorzystaniem materiału Ursa Pure Flock i Wełny Drzewnej STEICOzell. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wykwalifikowanemu zespołowi, zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość usług i doskonałą izolację termiczną. Zaufaj naszej firmie i zdecyduj się na termoizolację wdmuchiwana z wykorzystaniem Ursa Pure Flock. Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści doradzą Ci najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu lub budynku!

Hydroizolacja balkonów i tarasów to niezwykle ważny proces, który chroni przed uszkodzeniami powodowanymi czynnikami zewnętrznymi tj. wilgocią, deszczem, a nawet śniegiem. Bez odpowiedniej hydroizolacji, betonowe powierzchnie mogą ulec zniszczeniu w wyniku narażenia na skrajne warunki pogodowe.

Jeśli szukasz specjalistów od hydroizolacji, to dobrze trafiłeś. Nasza firma zajmuje się wykonywaniem hydroizolacji balkonów i tarasów od wielu lat. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość wykonywanych usług.

W naszej ofercie znajduje się również cała gama produktów, których używamy do hydroizolacji. Dzięki temu, jeśli chcesz samodzielnie przeprowadzić hydroizolację balkonu lub tarasu, to masz taką możliwość. Nasze produkty są wyjątkowo skuteczne i umożliwiają trwałe rozwiązania, które pozwolą Ci uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek w przyszłości.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wykonania hydroizolacji przez profesjonalistów, czy chcesz samodzielnie przeprowadzić ten proces, zawsze możesz na nas liczyć. Nasza firma oferuje kompleksową obsługę, począwszy od doradztwa, aż po wykonanie hydroizolacji i ewentualne naprawy.

Jeśli zależy Ci na trwałej ochronie swojego balkonu lub tarasu przed wilgocią i innymi czynnikami zewnętrznymi, to skontaktuj się z nami już dziś. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na Twoje pytania i pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie.

Instalacje Fotowoltaiczne – Darmowa wycena!

To idealny moment na montaż instalacji fotowoltaicznej, ceny prądu są niewyobrażalnie wysokie i według wielu osób może być jeszcze gorzej a nawet dojść do przerw w dostawie energii. Na całe szczęście słońce będzie jeszcze świecić przez conajmniej 6 miliardów lat i możemy czerpać z niego prąd do woli!

Dlaczego warto zamontować instalację fotowoltaiczną?

1. Darmowy prąd – gdy płacisz rachunek płacisz jeszcze mnóstwo innych opłat wliczonych w cenę, np. Koszt przesyłu, marża dystrybutora, akcyza i VAT. Mając własną instalację fotowoltaiczną obniżamy rachunek do kilkudziesięciu złoty ponieważ ponosisz tylko koszty stały wynikające z inwestycji.

2. Szybki zwrot inwestycji – odpowiednio dobrana instalacja (a tylko takie potrafimy robić) może służyć ponad 25 lat przy sprawności na poziomie około 90%

3. Ekologia – dla formalności wspomnimy tylko, że fotowoltaika to wielka korzyść dla środowiska. Pobierając energię ze słońca nie zostawiamy śladu węglowego i nie produkujemy żadnych zanieczyszczeń.

Umów się na darmową wycenę!

Takiego widoku można pozazdrościć! 😍 Swoją drogą nie tylko widoku ale szczególnie Termoizolacji Pianą PUR!

Dla Termoizolacji Pianą PUR nie ma rzeczy niemożliwych!

Bardzo szybka realizacja (1-2 dni) i możliwość ocieplenia skomplikowanych kształtów tam gdzie użycie wełny wymagałoby pracochłonnego przycinania jej na wiele różnych kształtów.

Warto zaznaczyć, że poliuretan jest nieszkodliwy dla ludzi, o czym świadczy jego wszechstronne zastosowanie. Po aplikacji pozostaje obojętny w ciągu całego cyklu eksploatacji i nie generuje szkodliwych emisji.

Rzeczy które kryją się pod tym linkiem są tak super, że da się je wyświetlić tylko na komputerze!

Napisz wiadomość

Bądźmy w kontakcie
    Shopping Basket