Strony i Sklepy Internetowe

Strony internetowe są nieodłącznym elementem dzisiejszej rzeczywistości, a dla wielu firm są podstawowym narzędziem marketingowym. W dzisiejszych czasach, posiadanie strony internetowej jest nie tylko ważne, ale wręcz konieczne.

Strony internetowe.

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych. Wiem, nic wyjątkowego… jednak wyróżnia nas kilka bardzo ważnych rzeczy na tle konkurencji. Przede wszystkim oferujemy wiele więcej niż samą stronę!

 Strona internetowa w dzisiejszych czasach to wizytówka która musi zostać uważnie przemyślana. Wizytówka ta składa się przede wszystkim ze zdjęć/filmów i tekstów. Wiele firm nie posiada profesjonalnych zdjęć i materiałów do pokazania w sieci, co zmusza do użycia niewystarczającej jakości materiałów lub zatrudnienia kolejnej firmy.  U nas wszystko jest na miejscu!

Oczywiście są momenty gdzie nie możemy cofnąć czasu i musimy korzystać z „tego co mamy”.
W takich sytuacjach dbamy o to aby np. w przypadku fotografii przeprowadzić najwyższą możliwą korekcję kolorystyczną czy usunięcie niedoskonałości..

Sklepy internetowe.

Tworzymy strony internetowe oparte na Woocommerce. Pozwala to nam na stworzenie spersonalizowanego sklepu internetowego przy stosunkowo krótkim czasie realizacji a jak doskonale wiemy, czas to pieniądz.

Zajmujemy się podpięciem płatności, piszemy regulaminy oraz politykę płatności. Robimy zdjęcia typu packshot i fotografie 360.

Co nas wyróżnia?

Po rozmowach z klientami wiemy, że wyróżniają nas:

  • Kompleksowe usługi (stworzymy logo/identyfikacje wizualną, zrobimy zdjęcia, nakręcimy film, poprowadzimy social media i bloga, wydrukujemy materiały firmowe, stworzymy rendery 3D itd.)
  • Konfiguracja wszystkich usług Google (Google Moja Firma, Google Search Console/ Analytics/ Ads)
  • W przypadku stron WordPress konfiguracja wtyczki Yoast odpowiedzialnej za pozycjonowanie
  • Pisanie tekstów myśląc o pozycji w Google
  • Pozycjonowanie stron 
  • Konfiguracja spersonalizowanych adresów email

FAQ

Oczywiście, zajmujemy się tworzeniem logotypów i identyfikacji wizualnych. Warto podkreślić, że każde logo wychodzi wraz z księgą znaku.

Tak. Mamy w swojej ofercie pozycjonowanie stron internetowych, prowadzenie social media oraz kampani reklamowych PPC.

Oczywiście, że tak! Większość stron tworzymy na WordPress co oznacza edycje bez znajomości żadnego języka programowania. Oferujemy również szkolenia z obsługi CMS, zarówno idnywidualnie jak i w grupach.

Oczywiście, że tak. Ofertujemy fotografię produktową typu packshot, sesje zdjęciowe, nagrywamy filmy reklamowe i ogólnie rzecz biorąc aparat nam nie obcy 🙂

Strona stronie nie równa. Każdy projekt jest indywidualny i czas realizacji zależy od tego co ma reprezentować. Średniej wielkości strona to kwestia 2-3 tygodni od momentu pozyskania materiałów
i przeprowadzeniu wywiadu. Po dokładniejsze informacje zapraszam do kontaktu +48 505 122 586

Kwestia tak bardzo indywidualna, że aż niemożliwa do określenia w FAQ 🙂
Zapraszam do kontaktu +48 505 122 586

WordPress jest sprawdzonym narzędziem które aktualnie jest wykorzystywane przez 75 milionów stron internetowych. To 60% wszystkich systemów CMS i ponad 20% wszystkich istniejących stron internetowych! Warto wspomnieć, że WordPress jest wykorzystywany przez: The Walt Disney Company, Microsoft Blog, Vogue czy Snoop Dogg! (źródło: techjury.net; whoishostingthis.com; elementor.com/blog)

Z tego samego powodu co WordPress. Czas realizacji, genialny interfejs, możliwość personalizacji, ponad 5 milionów aktywnych instalacji. Czego trzeba więcej?

Napisz wiadomość

Bądźmy
w kontakcie